Çelik Konstrüksiyon Yapı

Çelik konstrüksiyon yapılar, depo binaları, hangarlar, ofis binaları, cephanelik, sundurma, yaşam üniteleri, yakıt tankları, temiz su tankları, yeraltı ve yerüstü pis su tankları, yangın suyu tankları ve müşteri istekleri doğrultusunda her türlü çelik yapı imalat ve montajını kapsamaktadır.

Çatı ve Cephe Kaplamaları

Her projenin kendi özel durumuna göre tercih edilebilecek yüksek mukavemetleri yanında mükemmel mimari görünüşleri ile Çatı ve Cephe Kaplama Trapezleri, Kenet Sistem, Sandviç Panel Sistemleri’nin yüksek kalite ile imalat ve montajı

Endüstriyel Tesis Kurulumları

Projelendirilmiş arıtma, enerji, kimya, petro-kimya, çimento, gıda, lastik ve benzeri sektörlere ait endüstriyel tesislerin montajları. Her tür ağır makine ve hassas ekipmanların, yardımcı tesis ekipmanlarının, elektrik, enstrüman, izolasyon ve çelik imalat ve montajlarının yapılması.

Proje Yönetimi

Betonarme ve çelik yapı sistemlerinin uluslararası norm ve standartlara uygun statik analizlerinin yapılması, 3D Modelleme ve imalat resimlerinin oluşturulması. Projenin kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi.